Dynamicarun

Tijdens de eerste activiteit van de gemeentelijke schoolsportkalender toonden vele kinderen en ouders van onze school hun sportieve kant: ze liepen zoveel mogelijk rondjes gedurende 30 minuten. Proficiat aan alle deelnemers! De opa van Lennert en Jasper filmde het gebeuren. Dank u!


d

Eén gedachte over “Dynamicarun”

 1. Dag juf Corinne,
  ik ben de opa van Lennert Coysman. Daar Lennert deelnam aan de Dynamicarun 2015 heb ik met de videocamera een kleine reportage gemaakt.
  De opnamen duren ongeveer 10 min.
  Enkel de recreatierun en de 2 eerste ronden van de 5 en 10 km. staan er op evenals de diploma uitreiking. Mocht je graag over de beelden beschikken, dan kan ik met veel plezier de video op een USB-stick zetten, en desnoods aan mev. directrice bezorgen.
  Allerbeste groeten.
  Roger Wouters

Reacties zijn gesloten.