Regenboogmoment september 2016

Heerlijk…. ! In volle stemming heetten we welkom aan alle kinderen, juffen en meesters van onze school. Ook dit jaar gaan we op uitstap doorheen de talentenarchipel. Onze ontdekkingsreiziger Nore toonde ons de weg naar de 9 eilanden van de talentenarchipel: muziekeiland, denkeiland, taaleiland, wil- en durfeiland, beweegeiland, beeldeiland, sameneiland, fijneiland en wereldeiland. Elk kind werd uitgenodigd om tijdens het schooljaar zoveel mogelijk eilanden te bezoeken op zoek naar de eigen talenten. Wat is mijn ding? Waar voel ik me goed bij? Wat kan ik goed?….

We kregen ook bijzonder bezoek: meneer en mevrouw De Bok kwamen zich voorstellen. Ze voelden zich direct op hun gemak en zijn van plan om elk regenboogmoment terug te komen.

12 kinderen van het zesde leerjaar leerden ons een dansje aan.Super!

Bekijk alle foto’s!