Dikketruiendag

Onze school heeft aandacht voor het leefmilieu van nu en morgen. Wij werken daarom met onze leerlingen rond de uitdagingen die de klimaatopwarming met zich meebrengt. Door een warme trui aan te trekken en de verwarming lager te zetten, verminderen we zelf onze uitstoot van CO2 en leveren we inspanningen om de klimaatopwarming op lange termijn aan te pakken. Maar er is natuurlijk meer nodig. Het thema van dit jaar is ‘de klimaatflandriens’ die de auto laten staan en door weer en wind naar de school of het werk fietsen. Ook in de winter ruilen we de auto voor onze fiets. Zo daalt de uitstoot van CO2 en fijn stof nog meer, is er minder lawaai en gaat de luchtkwaliteit in en rond onze school er fors op vooruit. Als school gaan we in op de oproep : We promoten de fiets, gaan te voet, nemen deel aan Dikketruiendag!