Prijsuitreiking vakantiezoektocht ’t Groen Plekske

Op zaterdag 6 oktober werd de 9de vakantiezoektocht van onze school ten voordele van ’t Groen Plekske en de groenvoorziening op school afgerond. De vele deelnemers uit Meulebeke en omstreken mochten hun gewonnen prijs komen afhalen en genieten van een feestelijke apotheoseavond in OC-Vondel. 212 zoektochters namen deel aan de tocht in drie lussen en gingen op zoek met behulp van foto’s naar de antwoorden op 30 meerkeuzevragen en 10 puzzelvragen. Voor de Meulebeekse deelnemers werd Dorine Debuck laureaat en voor de niet-Meulebekenaars Tonny Huvaere uit Wingene. Beide laureaten wonnen een fiets en mochten een prachtige trofee, een schilderijtje van kunstenares Heidi Dejonghe, in ontvangst nemen. Voor hen  maar ook voor alle deelnemers een dikke proficiat. Het concept van de zoektocht werd opnieuw gesmaakt en zal in de toekomst verder worden aangehouden. We duimen nu al voor onze jubileumuitgave, de 10de vakantiezoektocht, die loopt van 1 juni tot en met 15 september 2013.