Dag van de leerkracht

Het is een jaarlijkse traditie geworden dat we de leerkrachten van onze scholen trakteren op een lekker en gezond ontbijt op 5 oktober, de “Dag van de leerkracht”. Dit jaar hebben we die dag een beetje vervroegd moeten organiseren maar dat is daarom niet minder gemeend.

De leerkrachten verdienen het om eens in de watten gelegd te worden. Zij verdienen het om eens bediend te worden. Zij zorgen het hele jaar door voor onze kinderen en bedienen hen als het ware in de klas.

Nu is het onze beurt om hen daarvoor te bedanken, in naam van alle ouders die wij vertegenwoordigen.

Op de eerste vergadering van het oudercomité hebben mevr. Christine en mevr. Katty uitgelegd wat ze dit jaar allemaal van plan zijn op onze school. Het was opvallend hoe enthousiast ze beiden waren. Ik ben zeker dat zij datzelfde enthousiasme hebben kunnen overbrengen op hun leerkrachten en dat onze kinderen daarvan dit jaar de vruchten zullen plukken.

Daarom wensen wij jullie allen …. smakelijk eten !

Vanwege het Oudercomité