T-box

De kinderen van het zesde leerjaar werkten een volledige week met de T-box. Het opzet was een eindwerk van de 6de IW-ers van de VTI te Tielt. De boxen werden gecreëerd en gemaakt door deze studenten. Zo kunnen onze leerlingen van de 6de klas op verschillende vlakken in contact komen met techniek. Hartelijk dank aan de VTI en aan de vele bereidwillige helpende handen! Neem ook een kijkje op de klasblog van het 6de leerjaar.

vti

Deze week zijn ze in het zesde leerjaar gestart met de T-box. Het opzet was een eindwerk van de 6de IW-ers van de VTI te Tielt. De boxen werden gecreëerd en gemaakt door deze studenten. Zo kunnen onze leerlingen van de 6de klas op verschillende vlakken in contact komen met techniek. Hartelijk dank aan de VTI en aan de vele bereidwillige helpende handen! Neem ook een kijkje op de klasblog van het 6de leerjaar.