Een highfive aan het milieu

Wij hadden ons als school ingeschreven voor de actie van blitZ. Met ons jaarthema: ‘ik word een wereldburger‘ en het halen van onze derde groene vlag, kunnen we zo’n uitnodiging niet aan ons laten voorbijgaan. We willen aan de wereld tonen dat wij wel degelijk bezig zijn met het milieu. Tijdens de speeltijd van 10u. gaven we dus met alle kinderen van onze school zoveel mogelijk highfives op het liedje ‘Samen met BlitZ’.

Tot onze grote verbazing was ook de pers geïnteresseerd in wat we doen. Het Nieuwsblad, het Laatste Nieuws, de Weekbode en Focus WTV waren van de partij!

BlitZ wil daarmee een record vestigen. Momenteel is er een record in America van 25250 high fives op hetzelfde moment. Maar BlitZ wil beter doen! Met 124 scholen waarvan 13 West-Vlaamse scholen behalen ze zeker het record. Nu hebben ze reeds 26421 highfives en daarmee het record verbeterd. Een gerechtsdeurwaarder zal erop toezien dat alles correct verloopt! Wij duimen alvast! Proficiat BlitZ!